HABERLER

10.Dönem Mezuniyet Töreni
  21 Mayıs 2019

          21 Mayıs 2019 Salı günü düzenlenen, Polis Meslek Yüksekokulumuz 10.Dönem Mezuniyet ve Yemin Töreni ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını başarı ile tamamlayan 488 öğrencimiz Emniyet  Genel Müdürlüğü kadrolarına Polis Memuru olarak atanmışlardır.

          Törene, Kırıkkale Valisi Sayın Yunus SEZER, Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat ÇELİK, Kırıkkale Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selami ARSLAN, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet SAYGILI, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ersan ASLAN, Polis Akademisi Trafik Enstitüsü Müdürü Doç.Dr. Şenol YAPRAK, İl Emniyet Müdürü Mahmut ÇORUMLU, İl Jandarma Komutanı Albay İ.Albay VURAL, Yahşihan Kaymakamı Fatih YILMAZ, Yahşihan Belediye Başkanı Osman TÜRKYILMAZ ve Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail BİLDİK ile davetliler ve mezun aileleri katılmıştır.

          Polis Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Selçuk DOĞUŞ, Polis Akademisi Trafik Estitü Müdürü Doç.Dr. Şenol YAPRAK, Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat ÇELİK ve Kırıkkale Valisi Sayın Yunus SEZER törende yapmış oldukları konuşmalarla genç mezunlara meslek hayatlarında başarılar dilediler.

Haber Paylaş